Prodej fototechniky

Zdravím všechny fanoušky fotografie. Konečně jsem se dostal k tomu, abych nafotil svoji první zrcadlovku, která mi už nějaký ten pátek leží v šuplíku, a mohl ji poslat do světa, aby posloužila dobře dalším fotografům.

Sony SLT-a55 + Sony DT 18-55mmKonktrétně se jedná o model SONY SLT-A55V. Kvůli trochu odlišné koncepci polopropustného zrcadla vystupuje z davu klasických zrcadlovek. Díky tomu byl pro mě, do té doby seznámeného jen s focením na kompakt, přechod na zrcadlovku méně „drastický“. Používání displeje při zachování všech výhod zrcadlovky nebo jen nevinné dráždění okolních fotografů prohlížením si fotek v hledáčku jsou jen některé z výhod, které tato technologie přináší. Zároveň je to i důvod, proč mnozí „fotografové“ tento systém tolik nemají rádi. Ale je to věc názorů. Stejný čip, jako a55 používá i Nikon D7000. A tady je odkaz na podrobnější recenzi: www.ephoto.sk/…a55.
Fotoaparát odpovídá míře používání. Díky menšímu gripu je na něm od prstů guma trochu ošoupaná. První majitel na displej nenalepil ochranou fólii, takže je ve středu trochu podřený. Lze to pozorovat na přímém slunci nebo pod určitým úhlem. Při práci ale nijak zásadně nevadí.

Součástí fotoaparátu je i setový objektiv Sony DT 18-55mm f/3.5-5.6 SAM. Používaný byl snad 2 měsíce, od té doby leží v krabici, takže je jako nový.

Sony sal18250V setu prodávám i univerzální objektiv, a to konkrétně model Sony 18-250mm f/3,5-6,3. Od novoty je na něm nasazen UV filtr  Tiffen, který taky přikládám. Objektiv je bez škrábanců..

Součástí je nabíječka, druhá neoriginální baterie, 4GB karta a bezdrátový dálkový ovladač. Rád bych to prodal jako komplet, ale … :)

A důvod, proč tohle všechno prodávám? Přechod na vyšší řady od Sony. A nakonec to důležité…

Sony a55 + 18-55mm: 7.500,-
Sony 18-250mm: 8.000,-
Cena za komplet je 14.500Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>